Програма на Луганщині


10.04.2016

Весною 2016 року команда в яку входили Євангелист, ведучий програми , два масажисти, два лікарі та капелан, представники Церкви АСД в Буковинській конференції відправилася на схід України для проведення Євангельської програми у м. Рубіжне, та м. Кремінне Луганської області.

Враховуючи непростий стан, який триває на Донбасі в конференції був розроблений графік молитовного служіння по громадах, де члени Церкви безперервно молилися за програму. В багатьох громадах були проведені ночі пильнування звідки люди часто телефонували і запитували про хід програми. І ось програма пройшла, і пройшла вона на славу Богові, бо за цей неповний місяць у двох містах було проведено Євангельські програми у м. Рубіжне та Кремінне, наші лікарі прийняли близько 250 пацієнтів, у п’яти школах нас слухали близько 1200 слухачів, пацієнтам було зроблено 147 масажів, на кулінарному класі було 400 учасників, у двох містах була проведена програма відновлення зору, роздано продуктових пакетів на суму 30 000 грн, наш співак Іван Олійник заспівав 100 пісень, з кримінально виконавчою інспекцією у м. Кремінне було заключено договір для співпраці із засудженими і кульмінацією програми було служіння водного хрещення, де в першому турі вісім дорогих людей заключили завіт із Богом.

Приємно відзначити, що коли проходила духовна програма, то паралельно працювала команда буковинських будівельників, які інтенсивно готували приміщення Дому молитви, щоб там проводити богослужіння.

На завершення програми, враховуючи прихильність людей було прийнято рішення продовжити програму на десять днів і продовжили її сім’я Валентин та Світлана Пилипчук. На завершення другого туру програми ще п’ять людей приєдналися до Церкви.

Вся команда учасників програми щиро дякує братам і сестрам за підтримку і ваші щирі молитви, бо ми всі відчували і бачили Божі благословення та охорону. Господь був прославлений цією програмою на сході України.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS