День матері на Садовій


19.05.2016

У суботній, гарний і теплий день у громаді Чернівці – Садова пройшла дитяча програма, присвячена до Дня матері. Серед багатьох гостей, присутніх в залі, були діти із батьками із малозабезпечених сімей. Виступи ведучих дітей створювали надто гарну і приємну атмосферу, і це було помітно з виразу радісних та усміхнених обличч присутніх. Зміст програми сприяв усвідомленню цінності присутності матері для кожної людини в її житті.

Виступ дитячого хору під назвою «Небесні промінці», керівником якого є Леся Гунько, своїм ніжним співом полонив серця слухачів. І вся програма була побудована послідовно і злагоджено, тому що її організатор – Світлана Семенюк – приклала всі зусилля для організації якнайкращого дитячого виступу.

У кінці служіння звернувся до присутніх пастор Церкви Павло Козак, який підкреслив значення шанування батьків, «Щоб довгі були твої роки на землі, яку Господь Бог твій дає тобі».

Кульмінацією свята було загальне пригощання на вулиці для всіх присутніх, де кожен міг скуштувати різноманітні солодощі.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS