Молодіжний рух «Альфа 16-22» у Галицькій жіночій виправній колонії


09.05.2016

Перший дотик ніжних і люблячих рук, гарячий дотик материнських губ до немовляти... І це все не просто слова про маму, це не просто слово «мати» чи «мама». Це саме та людина, яка з ще з юних літ відіграє найважливішу роль у встановленні і формуванні повноцінної особистості. Тому й не дивно, що суспільство у наш час приділяє матері таку важливу увагу, визначивши другу неділю травня «Днем матері». Саме з цієї причини молодь нового молодіжного руху й організації «Альфа16-22» вирішила відвідати Галицьку жіночу виправну колонію, що на Івано-Франківщині.

Довгоочікувана зустріч відбулася 9 травня 2016р в «День перемоги», духовними настановами від Василя Яковича Кривенчука були побажання для ув’язнених жінок звільнитися від усього поганого і злого та стати вільними від гріха… І розповідаючи про свою найріднішу людину – маму, плавно перейшов на свій найбільший досвід її хрещення, закликаючи досліджувати слово Боже і приймати правильні рішення в своєму житті.

Концертна програма проходила в супроводі гарних духовних пісень, серед яких були авторські пісні молодого талановитого гітариста Івана Головача.

Ми безмежно вдячні нашому Господеві за даровану прекрасну можливість побувати у даному закладі та по іншому поглянути на власне життя, глибоко роздумуючи над ним!..

Побачивши життя по ту сторону, розумієш, що це все інша сторона медалі тих наче б то принад, які пропонує світ, а разом із тим – і диявол. Вдячні Богові і за те, що Він підкріплює і благословляє руки Валерія Івановича Паскара, який головним чином посприяв тому, щоб дана поїздка могла відбутися! За його участі ми змогли укомплектувати 145 пакунків для тих, які, незважаючи на життєві ситуації та обставини, все ж таки залишаються прекрасною половиною людства – матерями, доньками, сестрами, подругами для найрідніших людей!

Слава нашому такому доброму і люблячому Небесному Отцеві!!!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS