Будівельники на Луганщині


09.05.2016

Ми вдячні Богу за таку чудову можливість попрацювати на Домі молитви на сході України, а саме в м. Рубіжне. Це вже третій раз буковинцям довелося залишити все на заході і відправитися на схід нашої країни щоб допомогти братам і сестрам на Донбасі. Що цікаво, що ніхто з нас не пожалів про те, що був потрачений час саме для цієї справи. Відправилися ми дружнім колективом, помолившись в дорогу і з вірою, що Господь допоможе і збереже. І так, як дорога була щасливою ми швидко потягом прибули на місце призначення.

На нас чекала не проста, але благородна робота, внутрішній ремонт приміщення. Зараз згадую з яким настроєм ми розпочали нашу працю, незважаючи на пилюку ми хотіли за короткий час зробити як найшвидше, бо другою командою в місті Рубіжне уже проходила Євангельська програма і люди заключили завіт із Богом. Бажання щоб нові члени Церкви прийшли в обновлений Дім молитви додавало нам сили і натхнення, адже це загальна справа Божа. Господь благословив нас так, що ми швидко зробили заплановану роботу і прийнявши з місцевою громадою Вечерю Господню задоволені вирушили до дому.

Хочеться згадати імена братів і сестри, які працювали разом, не дивлячись на ту не просту ситуацію на сході України, це: Величко Василь, Данилюк Роман, Петрейко Григорій, Гайсан Степан, Гайсан Тарас, Гавалешко Ілля, Олійник Іван Д., Олійник Інна, Ільницький Василь, Мазур Олександр, Вишневський Іван і автор статті Абрамюк Юрій. Нехай Господь благословить наш труд, а Йому слава на вічні віки.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS