Зустріч африканської молоді під гаслом «Всі як один» в Івано-Франківській Церкві АСД


30.04.2016

У суботу 30 квітня в приміщені Церкви Адвентистів Сьомого дня відбулася зустріч африканських студентів з різних міст України: Києва,Черкас, Дніпропетровська,Сум, Львова та Чернівців. Більше 70 чоловік, уродженців африканських країн: Гани, Намібії, Зімбабве, Замбії, об’єднала і привела на зустріч одна мета – пізнання і прославлення правдивого Бога.

Зустріч під назвою «Всі як один», яку так чудово спланували брати і сестри африканських країн, була цілеспрямована на об’єднання всіх в одному – любові і пізнанні правдивого Бога.

Молоді люди привезли з собою цікаві історії із власного життя, свої народні та християнські пісні, запальний темперамент та хороший настрій. Кожне місто представляла група співучих африканських студентів, які здружились тут на Україні завдяки навчальним закладам, до яких вони приїхали навчатись.

Студенти Африки в Івано-Франківську вирішили утворити, на славу Божу, вокальний гурт "Joyous praise"! Вони старанно займаються для того, щоб чудово співати і славити Господа, багато з них народилися у сім’ях африканських адвентистів.

Дванадцять чоловік, що проживають в Івано-Франківську, щиро люблячих Ісуса, мали велике бажання прославити Господа і зацікавити гостей у пізнанні Його правди.

Їм вдалося прилучи більше 70 африканців і декілька десятків українців. Вся програма прекрасно поєднувала спів з духовними роздумами. Енергетичний запал цих народів не передати на словах – вони коли співають то всім тілом, просто таки проживають зміст пісні на сцені, коли славлять Ісуса, не пошепки, а на весь голос.

Своїми враженнями від побаченого поділився секретар Буковинської конференції Віталій Мірчович Гунько. Він висловив щиру подяку Богові за цю подію та ентузіастам витівникам, які змогли передати всім присутнім настрій та живність життя з Господом, а місцевий пастор Завірюха І.М. разом з африканськими друзями заспівав українську пісню і сфотографувався на згадку.

На останку всіх гостей пастор Іван Миколаєвич запросив в нижній зал церкви, де їх чекали стравами української та африканської кухні.

Цей чудовий суботній день запам’ятається багатьом як українським, так і африканським друзям.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS