Зустріч з читачами газети «Вічний Скарб»


03.04.2016

У с. Зелена на Івано-Франківщині 3 квітня 2016 р. була проведена зустріч з читачами газети «Вічний Скарб». Біля 100 чоловік у цьому селі є підписниками даної християнської газети. Люди з нетерпінням очікують на вихід кожного нового номера, бо знають, що саме в християнській газеті «Вічний скарб» можна більше дізнатися про Бога та людей, про добро та милосердя, любов та прощення. Тому кількість бажаючих отримувати таку газету кожного місяця зростає.

Зустріч відбулася з ініціативи адвентистів сьомого дня Надвірнянського р-ну та м. Івано-Франківська за участю обласного пастора І.М. Завірюхи та районного пастора В.В. Семенчука.

У своїх проповідях пастори відкривали ту вічну любов, яку Господь дарував кожному, хто повірить в спасаючу кров Ісуса Христа; вказали на Того, Хто пролив Свою невинну кров за кожного, хто щиро кається і омиє свої гріхи в Спасаючій крові нашого Господа Ісуса Христа.

Господь привів на зустріч дорогих 37 душ, які відповіли на запропоновані їм Анкети, де зазначили, що бажають поглибити свої знання з вивчення Біблії, бажають, щоб за них молилися. Також є такі люди, які виявили бажання відвідати в майбутньому церкву АСД.

Жителька с. Зелена, читачка « Вічного скарбу» - Орися Осташук розповіла всім історію з газети « Вічний скарб», яка справила на неї особливе враження. Маленька дівчинка, Діанка розповіла вірш. Музичною окрасою зустрічі було служіння співом Христинки Пасечник, Мирослава Старунчака, Степана Щерб’юка, Михайла Савчука, Уляни та Ніни Володимирівна Дайниженків.

Було подаровано більше 40 книг «Єдина надія», а також газети «Вічний скарб». Під час спілкування атмосферу тепла та любові серед присутніх доповнило горнятко теплого чаю та печиво.

Після закінчення всі радісні та задоволені покидали просторе приміщення кафе з надією про наступну зустріч. На згадку про зустріч зробили спільну фотографію.

Господь скоро гряде! І Ми віримо, що в цьому далекому гірському селі є щирі люди, які вірять в прихід Господа Ісуса Христа і з нетерпінням чекають на Нього.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS