Пасхальний концерт


30.04.2016

30 квітня 2016 р. у церкві АСД Чернівці-Центр відбувся Пасхальний концерт – «Воскресіння Христа – надія на життя вічне», метою якого було прославлення Господа нашого Ісуса Христа та пояснення сутності Пасхи.

Афіші були розвішені по місту, та в багатьох церквах АСД було роздано запрошення біля 500 штук. На концерті було багато гостей і членів церкви АСД м. Чернівці.

Розпочався концерт співом хору церкви Чернівці-Центр у супроводі оркестру під назвою «Ісус Христос воскрес», слова Рона Оуенса, музика Патриціі Оуєнс, диригент В.Ф. Мельничук.

Після молитви Бориса Коржоса хор у супроводі оркестру виконав наступний твір «Алілуя Викупитель» (оранжеровка для хору і оркестру – Житніков Євгеній). У концерті також брали участь вокальні групи «Грейс» (керівник Гриневич Г. ), «Шалом» (керівник Лопулишина Л.), «Сіль землі» (керівник Гаврилиця В.), «Сіон» (керівник Олінчук Г.І.), вокальні групи у супроводі оркестру (керівник В.Ф. Мельничук) та хор церкви АСД Стрілецький Кут (диригент – І.Вингринюк).

У ході концерту кожен справжній християнин не раз у своєму житті замислювався над такими запитаннями: «А ким є Ісус Христос у моєму житті?», «Яку роль Він відіграє і Ким Він є для мене?».

Було підкреслено той великий подвиг Ісуса Христа, який Він зробив для людства. Пісні та вірші на концерті спрямовували думки присутніх до Ісуса, щоб віддавати Йому хвалу та честь щодня і щогодини. Діти також у віршованій формі прославляли нашого Спасителя. На урочистій програмі також було підкреслено, що не тільки 40 днів на рік, але й кожного дня ми покликані пам’ятати і проголошувати, що Син Божий прийшов з небес, пройшов страждання на землі, подарував людству спасіння, помер для людей і воскрес. І ця радісна звістка про воскресіння Христа особливо потрібна тим, хто втратив дорогу та рідну людину. Тому що воскресіння Христа дає надію християнину на воскресіння наших рідних та близьких, дає надію на життя вічне.

Президент БК Церкви АСД Кирилюк П.І. детально розповів про 4 фундаментальних принципи Пасхи та воскресіння Христа і чому це так важливо саме сьогодні в останні дні історії нашої планети.

На кінець програми пролунала відома пісня «Живий Христос лунає скрізь» у виконанні хору центральної Церкви м. Чернівці, хору церкви Стрілецький Кут, групи «Сіон» і все це у супроводі оркестру.

Дві години пролетіли непомітно у залі, переповненому слухачами. Після молитви благословення, яку звершив президент БК П.І.Кирилюк ніхто не хотів розходитись, люди спілкувалися, славлячи Бога за спасіння, подароване Його Сином, Ісусом Христом.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS