День матері


08.05.2016

Відчуваючи всі Господні благословення, підготовка до поїздки в жіночу виправну колонію, що на Галичині, стала справжнім задоволенням. Тільки виник задум про відвідування даної установи, як Господь вже передбачив всі витрати. Брати та сестри з церкви, які почули заклик, відразу ж відгукнулись і з радістю почали допомагати. Спільними зусиллями підготовка була вдало завершена. Молодь, а також духовні наставники 8 травня відвідали жіночу колонію та провели там місіонерську програму. Співпало так, що саме у цей день вся Україна святкувала День матері, тому в рамках програми прозвучало чимало пісень та віршів про маму. Зал дуже тепло та привітно сприймав кожну пісню, кожне слово, яке з теплотою виконавців доносилось зі сцени.

По закінченню програми нас усіх чекав несподіваний сюрприз - засудженні запропонували нам зайняти позицію слухачів. Це викликало у кожного цікавість, і не даремно, тому що засудженні дівчата та жінки спільними зусиллями організували для нас концерт. Ми залюбки слухали пісні, дивились сценічні постановки та милувалися чудовими кольоровими костюмами. Важко навіть було уявити, що всі вони були зроблені їхніми руками. Сцена була оформлена вишивкою, яка виявилась також ручною роботою. Все вказувало на те, що підготовка проводилася не один день. За всім дійством було приємно спостерігати, особливо за виступами акторів, які переконливо грали свої ролі.

Ми отримали массу вражень від побаченого, і, спілкуючись після завершення, ми не могли втримати емоцій, тому пообіцяли приїхати до них знову.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS