Робити добро ніколи не пізно


19.05.2016

Світ, в якому ми живемо, переповнений добром і злом, бо про це свідчать події, які відбуваються навколо нас, а ще присутність лікарень, будинків пристарілих, центрів реабілітації, в’язниць, дитячих будинків, і список може збільшуватися, бо на прикладі сучасних новин про негативне люди готові сказати більше в порівнянні добра і добрих справ.

Хочеться висвітлити маленьку подію, яка відбулася в селі Стебник, що на Івано-Франківщині, бо ми читаємо в Євангелії як про добрі справи написав апостол Павло в (Гал.6:10): «То ж тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!».

Так одного дня до громади села Стебник звернулась голова сільської ради з проханням прибрати певну територію і побілити там дерева, на що члени громади погодилися і особливо місцевий клуб слідопитів «Когелет» запропонував свою допомогу. Завдяки їхнім зусиллям було зібрано чимало сміття, а старші сестри зробили побілку дерев. Для мешканців села ця акція стала добрим прикладом, хоча не всі розуміли, навіщо ми це робили. Після здійсненого заходу голова селищної ради подякувала всім за зроблену роботу. І приємно це згадати, бо той же апостол говорить в (Фил 2: 13), що то « Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю».

Робити добро ніколи не пізно, і потрібно подбати про те, щоб зробити добру справу, бо цього нас навчає Біблія. На завершення прочитаємо слова великого апостола Павла, який застерігає: «Глядіть, щоб ніхто нікому не віддавав злом за зло, але завжди дбайте про добро один для одного й для всіх!: (1Сол.5:15) Подяка Богові за такі чудові повчання для нас в цей непростий час.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS