День матері в Чернівецькій установі виконання покарань


15.05.2016

З великою радістю відгукнулися члени Санківської громади на запропоновану поїздку до слідчого ізолятора, що в м. Чернівці, щоб там провести програму для ув’язнених жінок, присвячену до Дня матері.

Ми відразу розпочали підготовку пісень та подарунків, і в призначений день відправилися до обласного центру, щоб докупити те, що було необхідне для програми.

Купляючи на ринку речі я зустрів знайомого чоловіка, який запитав мене про мої справи, на що я відповів, що готуюся зараз іти до в’язниці проповідувати Боже Слово. Тоді мій знайомий сказав: «То не є Церква, якщо не ходить до тюрми» і дав мені 300 грн щоб докупити ще щось засудженим.

Всередині установи нам покамерно приводили жінок, які з захопленням слухали духовні пісні і читання з Біблії. Приємні усмішки від теплої зустрічі, радість від подарунків залишили і в наших серцях досить гарні враження, бо усвідомлюю одне: «Я відвідав Христа у в’язниці», такі слова ми читаємо з Євангелії: «Що зробили одному з найменших, те зробили Мені (Мт.25:40)».

Звертаюся до колег служителів, членів Церкви, молоді і всіх читачів, що ви теж можете виконати слова Христа, відвідавши когось у в’язниці, і стати носієм доброї вістки надії і спасіння, нехай Господь допоможе нам у цьому!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS