Хрещення на річці Прут


14.05.2016

У суботу 14 травня на річці Прут у Мамаївській громаді відбулося водне хрещення, де заключили завіт із Богом 2 сестри. Проведення служіння було під зривом через погодні умови, оскільки перед цим пройшов дощ і синоптики прогнозували грози. Народ, який кличеться іменем Божим, в молитвах взивав до Господа, і дата та час проведення залишалися незмінними, бо все довірили Йому, Якому підвладні стихії вітрів та штормів.

Приємно відзначити, як Господь чудово все влаштував, тому що небо було трохи хмарним, і на землю впало декілька крапель дощу, але все служіння відбулось у призначений час. Духовий оркестр як завжди розпочав служіння, виконуючи духовні гімни.

Загальною піснею "Радість щира і хваління" розпочали урочисту програму, спільна молитва, спів церковного хору, спів молоді, слово наставлення від пастора Василя Петровича Величко. І кульмінацією події став акт водного хрещення, яке звершував пресвітер С. Клевчук. Опісля новохрещених привітали служителі громади, пастор, подарували квіти, спів у подарунок, вітання від друзів, товаришів та молоді Церкви.

Духовий оркестр на славу Божу виконав ще декілька творів, спів церковного хору, подячна молитва на закінчення і багато привітань оточуючих створили надто гарну атмосферу на березі річки. Ця єдність сприяла тому, щоб зробити чудове спільне фото. На урочистість хрещення підтримати громаду прибули брати та сестри громади Лужани, також друзі із Чернівців. Слава Богу за такі гарні служіння.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS