Пасхальна програма на Снятинщині


09.05.2016

"Христос воскрес!" - саме під такою назвою 9 травня 2016 року проходила програма у с. Завалля Снятинського р- ну, що на Івано-Франківщині. Мелодійні звуки духовних гімнів у виконанні духового оркестру розпочали програму, закликаючи усіх бажаючих зайти до приміщення залу місцевого клубу. Церковний хор, виконуючи твір, ще раз підкреслив, "Що у гробі Його вже нема", і ця радісна вістка продовжувала звучати і в наступних творах колективу "Відродження" та колективу бандуристів "Кобза", також у декламаціях віршів та сольних номерах.

Особливими були музичні номера у виконанні клубів "Слідопити" та "Шукачі пригод". Вістка, про яку описують автори Євангелії, про події, які передували розп'яттю, смерті та воскресінню Ісуса Христа і про те, як вістка, що "Він воскрес" донеслась до учнів, а потім всюди була темою, яку розлого виклав пастор Василь Петрович Величко. Християнський гімн "Сина Божого в гробі нема, Ангел з неба цю радість звістив" співали усі бажаючі, це був прекрасний спів.

Атмосфера під час програми була приємною, дружньою та піднесеною. На завершення програми прозвучала пісня "Мир тобі, земля" у виконанні групи дітей.

Закінчуючи програму усім бажаючим була подарована духовна література та солодощі для дітей. Всього дійство відвідали 30 дорослих та 50 дітей, що свідчить нам, що потрібно проводити подібне і надалі.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS