Батьківство очима дітей


26.04.2016

Вам хотілося коли-небудь повернутися в дитинство? Мабуть, часто пригадуєте щасливі безтурботні дні! А чи варто замислюватись над тим, яке ми творимо дитинство для найцінніших, легко вразливих, допитливих наших дітей? У відповідь на це важливе й актуальне питання в НВК« Соломон » було організоване родинне свято.

Серед великого зібрання гостей на святі були присутні Секретар БК Віталій Мірчевич Гунько, Директор відділу освіти БК Іван Гаврилович Чернушка, начальник міського управління освіти Сергій Васильович Мартинюк, заступник міського управління освіти Кузьміна Олена Леонідівна, Голова Чернівецької профспілки працівників освіти Ганна Михайлівна Поштар, головний спеціаліст управління освіти Станкус Олена Василівна та директор приватної школи « Надія » Тетяна Єремівна.

До участі були залучені всі учні школи, де кожний клас мав змогу по-особливому звернутися до батьків. Увазі глядачів були представлені цікаві сценки про взаємини батьків і дітей, задушевні пісні, відеоролик учнів про свої дитячі мрії та музичні виступи ансамблю « Дзвіночки » . Учні артистично представили, яке ж то батьківство з точки зору дітей! В залі панувала піднесена атмосфера та напружена тиша, яку стрімко переривали шумні оплески. Продовжуючи ідею свята, у своєму зверненні Віталій Мірчевич Гунько зазначив, що сучасне розвинене суспільство сповнене парадоксів. У той час, коли зростають техногенні досягнення, моральні цінності падають все нижче. На жаль, саме діти є легко доступними для пересічного вогню морального розтління. До слів подяки й схвалення долучився Сергій Васильович Мартинюк й також підкреслив особливу роль сім ꞌї в моральному вихованні дітей.

Завершуючи родинне свято, директор Алла Омелянівна Гайсан урочисто звернулася з подякою та закликом до всіх родин, щоб справді дитинство у кожній сім ꞌї було щасливим!!!

« Син мудрий приймає картання від батька, а насмішник докору не слухає!» Приповісті Соломона 13: 1Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS