Влада Тернополя нагородила адвентистів грамотою за активну соціальну роботу


01.06.2013

Пастор тернопільської адвентистської громади Іван Завіруха отримав Почесну грамоту з подякою від міського голови Тернополя Сергія Надала за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у реалізацію державної сімейної політики. Нагородження відбулося 17 травня в Українському домі «Перемога», де за ініціативи міської ради пройшли урочистості, присвячені Міжнародному Дню сім’ї та Дню матері «Сім’я — основа всіх основ». На свято були запрошені представники державних установ, громадських організацій, благодійних фондів соціального спрямування та родинних династій, а також журналісти.

Зі сцени пролунали слова вдячності на адресу церкви Адвентистів сьомого дня, яка є такою не численною на Тернопільщині, але зуміла заявити про себе добрими справами. Громадськість високо цінує соціальні програми церкви «Дихай вільно», «Країна здоров’я», спортивні заходи, допомогу інвалідам, роботу з глухонімими та іншу діяльність.

«Насправді справи ідуть поперед нас, і зовсім неважливо, наскільки велика церква, важливо, що вона жива й активна!» — стверджують місцеві адвентисти.


Автор: Алла Смик

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS