Країна здоров’я для дітей


15.06.2016

13 та 15 червня 2016 р. регіональна благодійна асоціація "Сім’я і здоров’я" та волонтери з церкви Адвентистів Сьомого Дня у м. Чернівцях провели пізнавально-розважальну акцію "Країна здоров’я" в рамках реалізації проекту "Здорові діти – щасливе майбутнє України". Цей проект в цьому році був визнаний одним з переможців міського конкурсу соціальних проектів. Тому на спортивному майданчику шкіл №22 і №28 був реалізований початок проекту "Здорові діти – щасливе майбутнє України". Проект розрахований на дітей молодшого віку, учнів середнього і старшого віку, та на викладачів загальноосвітніх шкіл. 1 етап проекту: для дітей молодшого віку це "Країна здоров’я". 2 етап: для учнів середнього і старшого віку з жовтня 2016р. по квітень 2017р. «Виставка здоров’я». Ця програма проводиться для учнів старших класів та дорослих. Спочатку учасники програми знайомляться зі стендами, біля яких спеціальні інструктори ЗСЖ дають певну інформацію, їх є всього 8, після цього учасники програми проходять наступні етапи: вимірювання ваги, росту, тиску, вмісту жиру в організмі, рівня цукру та визначення біологічного віку. Потім лікарем даються поради відносно здоров’я кожного учасника програми. Якщо виконувати ці вісім принципів здорового способу життя, як учнями, так і дорослими, тоді навіть без ліків можливо покращити своє фізичне та духовне здоров'я. 3 етап: «Виставка здоров’я» для викладачів загальноосвітніх шкіл м. Чернівці.

Отже, на почату реалізації проекту було проведено 2 такі «Країни здоров’я». На цій розважально-пізнавальній акції на дітей очікували вісім станцій здоров’я під назвами: "Сонячне світло", "Свіже повітря", "Здорове харчування", "Чиста вода", "Фізичні вправи", "Відпочинок", "Стриманість" і "Довіра". Подорожуючи станціями, діти мали змогу взяти участь у цікавих конкурсах та естафетах, почути багато цікавого про те, що потрібно робити, щоб бути здоровим як фізично, так і духовно. Вони брали участь в естафетах та змаганнях, робили зарядку, грали в ігри, малювали і при цьому вчилися бути здоровими і щасливими. Юних учасників ознайомили з основними принципами здорового способу життя. На фініші учасники отримали фрукти та солодкі призи.

На майданчику школи №27 в кінці програми зібрались всі викладачі 22 і 27 шкіл, щоби подякувати всім працівникам «Країни здоров’я» за чудово проведений час. На майданчику 28 школи після проведення дитячої програми подібні ігри провели і для вчителів. Багато позитивних емоцій та вражень отримали всі присутні: організатори, присутні діти та дорослі.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS