Свято останнього дзвоника


31.05.2016

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. І з цього приводу 27 травня в НВК «Соломон» другий рік поспіль відбулась святкова лінійка. На святі були присутні не лише учні та батьки, а й гості: завідувач ММЦ А.П. Кобевка, методист з початкового навчання О.К. Косован, заступник начальника юридичного відділу Чернівецької обласної ради С.І. Чернушка та директор ББІ І.Г. Чернушка.

Завершився ще один навчальний рік, впродовж якого як діти, так і вчителі старанно працювали. Але перед тим, як відпустити всіх на канікули, директор школи Алла Омелянівна Гайсан отримала дані, де кожний клас коротко відзвітував про свої досягнення.

Учні нашої школи не лише старанно виконували всі домашні завдання, але й брали участь та зайняли призові місця в таких конкурсах, як: Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова», природничий конкурс «Колосок» та Міжнародний учнівський конкурс з історії «Лелека».

Для учнів останній дзвоник – це радісне свято, адже вони йдуть на літні канікули. Та для учнів 4-го класу ця радість була трішечки із сумом, тому що вони прощались зі своїм дитинством та своєю першою вчителькою С.М. Скиданюк…

Перед тим, як прозвучав останній символічний дзвінок в цьому навчальному році, над учнями нашої школи була звершена молитва благословення, яку проголосив секретар Буковинської конференції Гунько В. М.

Завершилась лінійка радісною піснею «Канікули», яку з таким задоволенням виконали не тільки учні, але й вчителі та батьки.


Автор: Інна Горжу

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS