Поїздка у колонію


22.05.2016

22 травня 2016 року представники громад Шилівці, Грозинці та Бочківці відвідали колонію суворого режиму у місті Сокиряни, що в Чернівецькій області.

Були приготовані продуктові пакети та концертна програма, бо в серцях адвентистів Хотинщини горіло бажання відвідати людей, які припустилися помилок в своєму житті і відбувають термін покарання.

Громада Шилівці приготувала 100 пакетів з продуктами та засобами гігієни, 4 бочки квашених огірків і коробку чорносливу. Брати і сестри з Грозинців і Бочківців приготували 80 пакетів і 4 коробки яблук. Ми вирушили в дорогу із одним розумінням слів Христа: «Я був у в’язниці і ви прийшли до Мене». Тому без жодного вагання кожен з нас хотів взяти участь у цій благодійній акції, щоб хоча б одному ув’язненому на серці стало веселіше і у нього з’явилася надія.

Концертна програма відбулася досить гарно і духовно натхненно, і це можна було помітити в місцевому клубі, куди зібралися всі присутні. З привітальним словом до в’язнів звернувся пастор місцевої церкви В.В. Стефанчук, а духовними роздумами поділився Я.М. Опаєць.

Приємно було спостерігати за чоловіками, які уважно слухали кожен виступ, і у багатьох на очах блищали сльози. Хотілося б звернутися до тебе, дорогий читачу: «Чи розумієш ти, в який час ми живемо? Чи розумієш ти слова Ісуса: «що зробили одному з найменших цих братів Моїх, те Мені ви вчинили»? Наш світ в останній час потребує милосердя, тож давайте його творити.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS