Дитячий фестиваль


21.05.2016

21 травня 2016 року в Будинку молитви громади Чернівці – Садгора відбувся дитячий фестиваль Буковинської конференції. На цьому служінні взяли участь 370 дітей, представники з різних громад нашого краю. Фестиваль проходив під назвою «Сходинки в небо».

Цей суботній день нам запам’ятається тим, що виступи дитячих колективів, духовні роздуми дітей створили для всіх присутніх незабутню, гарну, духовну атмосферу. Здавалося, що тієї суботи небо наблизилося до землі дуже близько. Хочу відзначити, що духовна частина в Церкві була проведена дітьми, і всім запам’яталися ті, хто проповідував. Дівчина з громади Берегомет Марина Гавалешко, яка в 14 років відкрила в темі Петра, де він рибак і Євангеліст, а хто є ми? Слухаючи іншу тему, яка зворушила серця присутніх, була сказана хлопцем, якому теж 14 років, із громади Кельменці Вадимом Остафійчуком, тема його проповіді мала назву «Сила впливу».

Було видно, що до фестивалю усі ретельно підготувалися, бо в учасників була пошита нова форма, а твір для кожного виконання був підібраний до вікової категорії дітей. Загальні пісні виконувалися в супроводі духового оркестру громади Недобоївці. Нам приємно було спостерігати, як діти піднімалися по сходинках в саме небо, де їхня підготовка та виконання зі щирою вдячністю і любов’ю наближували всіх присутніх до Бога. Дітвора щиро вдячна гостинній Церкві Садгора за пригощання та смачний обід. І на завершення пролунали слова Божого благословення із уст районного пастора Олега Осадчука. Нехай такі фестивалі проходять частіше, бо на них і діти зростають, і всі присутні духовно збагачуються.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS