Свято випуску в дошкільному навчальному закладі «Соломон»


02.05.2016

Вже другий рік поспіль ДНЗ «Соломон» проводжає до школи своїх випускників. На випускному святі, яке відбулося 2 червня 2016 були присутні самі винуватці свята – 12 дітей старшої групи,10 дітей молодшої групи, які, проводжаючи до школи старших друзів, висловлювали їм свої побажання і настанови. Дітей прийшли привітати 27 батьків, а також запрошені гості, на святі також були присутні педагоги ДНЗ «Соломон».

У ході урочистої частини лунали вірші, пісні, ігри та інсценівки про Україну, школу, про риси характеру, які в майбутньому допоможуть маленьким християнам бути хорошими учнями та громадянами своєї держави.

Привітати випускників та їх батьків з такою подією прийшли директор відділу освіти Буковинської конференції Іван Гаврилович Чернушка та директор навчально-виховного комплексу «Соломон» Алла Омелянівна Гайсан.

Духовні роздуми, молитву благословення над дітьми та вручення дипломів випускникам здійснював президент Буковинської конференції Павло Іванович Кирилюк.

Велика подяка Богу, що ми маємо можливість виховувати діток в християнській атмосфері, а їх рідним та близьким розповідати про велику Божу любов до усіх нас.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS