Випуск у Бучі


27.05.2016

27 травня 2016 року в Українському Гуманітарному Інституті, розташованому у Лісовій Бучі, відбувся випуск студентів, які здали комплексний іспит і заявили, що готові використати свої знання для служіння Богові та людям. 12 пасторів-студентів із Буковинської конференції поступили на заочну форму навчання і згодом через чотири роки, одягнувши мантії, відправилися в урочисту ходу, на яку можуть наважитися лише випускники даного закладу. Подвір’я інституту наповнилося дитячими голосами, адже на випуск студентів були запрошені родини із різних куточків нашої країни.

До глибини душі приємно було спостерігати за пасторськими сім’ями, які вийшли на вечірні прогулянки. Дав би Господь, щоб у них така атмосфера була все їхнє життя. На святі випуску були не тільки пастори заочники, але і студенти очної форми навчання, а також ті, які навчалися за магістерською програмою.

Всього 150 студентів отримали дипломи свого рівня. Виступи музичних колективів, духовні наставлення докторів богослов’я та присутність родин створювали незабутнє враження, адже ми закінчили Український Адвентиський Теологічний Інститут. Вітаємо випускників!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS