В «Your Camp» проводилася слідопитська зміна


17.07.2016

З 28 червня по 17 липня впродовж 20 днів у селі Ржавинці, що в Чернівецькій області в таборі «Your Camp» проводилася слідопитська зміна на якій відпочивали 391 вихованець. Впродовж 20 днів діти проходили спеціалізації, яких було близько 40, а цікавим було те, що діти по бажанню відвідували будь яку із них. Спеціалізації настільки були різними, що кожен вихованець міг знайти собі по потребі і по серцю якесь заняття. Також діти проходили активи і проявляли себе на таких як плавання в басейні, фітнес, футбол, волейбол, теніс, батути, турніки, особливо великою площадкою в боротьбі зі страхом для дітей стала переправа, на якій потрібно було подолати 9 станцій і страх був залишений позаду. Незабутніми в їхній пам’яті залишаться походи з ночівлею, в яких не обходилося без вогнища.

Протягом 20 днів діти мали можливість харчуватися смачною і корисною їжею, проживати в дерев’яних будиночках, дихати свіжим лісовим повітрям, пити чисту джерельну воду, приймати участь в різних змаганнях, турнірах і загально табірних іграх. Згідно закону слідопитів кожен у таборі розпочинав день із молитви і читання Біблії, виконував чесно всі обов’язки і жив з піснею в серці.

Особливими благословеннями для дітей було вивчення Євангелії від Марка, коли всі протягом 20 днів вивчали історії і притчі розказані Ісусом Христом. Також діти розгадувалися ребуси, відповідали на запитання і приймали рішення.

І 16 липня 2016 року 17 слідопитів заключили завіт із Господом. Цього дня табір відвідали 250 гостей, які стали свідками цієї чудової події водного хрещення, а також всі вітали 30 слідопитів, які бажають в наступний рік заключити завіт із Господом і на завершення всього відбулося посвячення у слідопити 52 людей. Подяка Богові за цей дорогоцінний час, коли ми можемо послужити підліткам як Ісусовим ягнятам, адже Він сказав «Паси ягнят Моїх».


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS