Африканець, який проповідував на Південній, повернувся додому


04.08.2016

Емануель з Гани, який здобув медичну освіту в Буковинському державному медичному університеті, на початку липня повернувся додому. Протягом багатьох років навчання він постійно говорив надихаючі проповіді в громаді "Чернівці-Південна", з перекладом йому допомагали місцеві знавці англійської мови - Лена, Олег, Роксолана, Костянтин, Анастасія.

Після причастя відбулося прощання з Емануелем, крім подяки за служіння додому він повіз з собою пізнавальний довідник Буковини англійською мовою та традиційну українську вишиванку. Зрозуміло, що завдяки сучасним технологіям та соціальним мережам дружнє спілкування не припиниться. Радує також те, що африканські проповіді будуть й надалі.

Денніс, студент з Гани, який прийняв нещодавно хрищення і є активним членом громади "Чернівці-Піівденна", згодився підготувати проповідь, а також всім відомий Квамі дав добро підготувати проповідь. Виходить, що Південна провела в далеку Гану проповідника, а натомість отримала ще двох, участь у служінні яких звісно обіцяє бути цікавим і колоритним.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS