В урочищі «Розсадник» розташувався табір


01.08.2016

У липні 2016 року на території Клішківського лісництва за згодою лісничого Володимира Дарчука в урочищі «Розсадник» розташувався табір для адвентистів Хотинщини. Було заплановано, щоб віруючі могли у п’ятницю, суботу і неділю побути разом на свіжому повітрі, почути Боже Слово та поспілкуватися між собою.

У п’ятницю служіння проводив Олександр Вощинін родом із Донецька, який розповідав досвіди братів і сестер зі сходу України. В суботу брат Олександр провів урок суботньої школи, розказав місіонерські вісті, а допомагав йому Павло Єрьоменко. Тієї суботи із проповіддю Слова Божого виступив секретар Буковинської конференції Віталій Гунько, а після обіду, на вечірньому служінні була запланована тема про зв’язок між вісткою трьох ангелів та здоров’ям людини.

Протягом трьох днів на служінні лунали пісні різних виконавців, які своїми голосами відкривали серця присутніх до Бога. Незабутня атмосфера спостерігалася під час спільного обіду, який був по справжньому адвентиський, а це вегетаріанський. Так як ці служіння стали доброю традицією то вони знову будуть заплановані та проведені для блага Церкви та славу Богові. Нехай Господь благословить Хотинщину духовністю та здоров’ям.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS