«Сильне покоління»


24.07.2016

З 15 по 24 липня в Івано – Франківській області стартувала молодіжна програма «Сильне покоління», на яку відгукнулися студенти та молодь з усіх куточків України. 6 міст, а саме Коломия, Снятин, Надвірна, Калуш, Рогатин та Бурштин стали тими містами в яких безпосередньо проходили заплановані заходи.

Кожна команда складалася з 12 людей, але в кожному місті до молоді приєднувалися бажаючі із громад та груп прийняти участь у різних служіннях. У місті Коломия після офіційного відкриття був організований флешмоб, де центральними вулицями міста молодь мала можливість продемонструвати присутнім заклик до здорового способу життя, наголошуючи про згубність шкідливих звичок. Проходячи вулицями присутнім роздавалися запрошення на канікулярну школу, країну здоров’я та перегляд християнських відео фільмів. Під час програми проводилися цікаві зустрічі з молоддю та молодими сім’ями на тему християнська сім’я і кожна команда звершувала соціальні проекти в будинках пристарілих, інтернатах та на дому. У містах прибиралися парки, сквери, дитячі площадки, фарбувалися бордюри, дитячі спортивні майданчики, каруселі та тренажери. Люди настільки позитивно відгукувалися на роботу молоді, що висловлювали подяки і батьки і представники влади.

Приємно було бачити у місті Надвірна 200 дітей, у Рогатині та Бурштині по 100 дітей, у Калуші 70, а в Снятині були учасниками 40 дітей. У кожному місті молодь запрошували на наступний рік з обіцянкою посприяти і допомогти залучити ще більше дітей і молоді для участі у програмі.

Завершення програми відбулося в місті Коломия, куди всі приїхали подякувати Богові та поділитися досвідами.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS