Місійно оздоровчий табір у Ржавинцях


01.08.2016

З 24 – 31 липня на базі відпочинкового табору «Your Camp» в селі Ржавинці, що в Чернівецькій області відбулася місійно – оздоровча програма, учасниками якої стали понад 100 бажаючих відпочити тілом та збагатитися духом.

Основна частина програми складалася з духовних промов на тему «Життя та надія», які лунали з уст Михайла Дем’яна щоранку та щовечора. Доповненням до духовної програми були лекції про емоційне здоров’я, які проводила Олена Дудар, яка на даний час є керівником відділу здоров’я у Східно – Дніпровській конференції та директором санаторію «Гармонія». Допоміжними ланками у програмі для людей були: уроки по масажу, які проводила і робила людям Лілія Кузьмич, майстер клас «Скандинавська хотьба», які проводив Павло Думанський та програма відновлення зору, яку проводив Василь Кривенчук.

Хотілося би відмітити, що природнє розташування табору сприяло оздоровленню людей тому, що чисте повітря, джерельна вода, буковий ліс були гарним доповненням до табірної програми.

На завершення всього відбулося свято водного хрещення, на якому 13 людей заключили завіт із Господом. Отож хочу запросити усіх бажаючих в наступний раз відвідати місійно – оздоровчу програму, яка послужить фізичному та духовному відновленню.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS