Конгрес дітей пасторів


01.08.2016

«Поза часом» - саме таку назву мав конгрес для дітей пасторів, який пройшов у м. Буча на території Українського гуманітарного інституту 28 - 31.07. Назва конгресу символічна, вона нагадує нам, що незалежно від часу, ми завжди залишаємось дітьми служителів та Божими дітьми. Атмосфера конгресу була особливою, затишною та теплою. Протягом чотирьох днів ми мали можливість не тільки насолоджуватися особливим пейзажем студентського містечка, а спілкуватися з цікавими молодими людьми, духовними лідерами наших груп і слухати цікаві семінари. Серед спікерів була Джанет Пейдж (голова асоціації «Дружина пастора» Генеральної Конференції), яка проводила ранкові молитовні служіння. В. В. Алєєксєнко серією семінарів під назвою «ЗУБ – Знати. Уміти. Бути.» ділився як нам бути дітьми Божими. Щовечора В. І. Боровой розповідав нам місіонерські досвіди та спрямовував наші погляди до Господа, його проповіді надихали на пошуки Бога та встановлення міцних особистих стосунків із Ним. Ю. А. Бондаренко вчив нас опиратися спокусам, а разом із Д. В. Зубковим ми шукали свої таланти. Цікавим був семінар Л. Д. Нейкурс та Д. Поправкіна про стосунки між юнаком та дівчиною.

Великою радістю для усіх стало хрещення де вісім молодих людей, на конгресі вирішили присвятити своє життя Богу та крокувати з Ним до вічності.

Усі учасники конгресу отримали особливі Божі благословення та мотивацію залишатися разом з Богом, які б труднощі на життєвому шляху нас не зустрічали.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS