Благодійна акція для переселенців


08.06.2016

6 червня 2016 року відбулася благодійна акція для вимушених переселенців зі Сходу. Члени 22 потребуючих родин прийшли у приміщення церкви АСД Чернівці-Центр. Тут були і багатодітні, і малозабезпечені та просто люди, які потребували допомоги.

Для них було приготовано пакети з продуктами. Вміст одного пакету: 1 кг рису, 1 кг цукру, 1 кг макаронів, 2 кг борошна, пляшка олії, майонез, 2 пачки вівсянки, 1 пачка кукурудзяного борошна, 1 пачка ячної крупи, 1 пачка сухого гороху, 1 банка консервованого горошку. Для дітей було приготовлено пакети з солодощами та фруктами. Так як це в основному були багатодітні сім’ї, тому дитячих подарунків було приготовано 40 пакетів для кожної дитини в присутніх сім’ях.

Чудовими духовними піснями наповнювався зал, коли співала Світлана Докаш та жіноча вокальна група (Кирилюк Орися, Глушківська Ганна, Марчук Марія, Лавренюк Оксана). З привітальними словами та словами потіхи і підбадьорення звернулись до вимушених переселенців Лавренюк Василь ( директор АДРА БК), Мельничук Валентина (керівник благодійної асоціації «Сім’я і здоров’я» та секретар БК Церкви АСД Гунько Віталій.

Присутні переселенці отримали духовну та матеріальну підтримку, за що були щиро вдячні та приємно здивовані, що за них хтось піклується.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS