Табір відпочинку у Вороновиці


26.07.2016

З 3 по 26 липня 2016 року на території Вороновицької громади, що в Чернівецькій області відбулися табірні зібрання, на яких у першому сімейному заїзді було майже 130, а в другому підлітковому заїзді біля 100 відпочиваючих.

Об’єднавши зусилля із громадою з села Коновка, що знаходиться поруч, віруючі адвентисти спланували провести цей табір під гаслом «Церква центр впливу». У програмі відпочиваючі мали різні спортивні ігри, походи, катання на паромі, екскурсії до Кам’янець Подільської фортеці, купання у річці Дністер та різні конкурси, що зробили свій внесок так, що відпочинок для всіх став незабутнім. До цього всього Борис Максимчук проводив серію лекцій про сім’ю, а гості привезли продукти, щоб покращити харчування в таборі: Олександр Глушківський угостив усіх кавуном, а Віталій Гунько та Василь Лавренюк привезли на всіх персиків.

Такі дійства у селі Вороновиця не залишили без уваги керівників села. Голова сільської ради Анатолій Петрович Дєдов з великим ентузіазмом взявся висвітлювати всім про існування такого табору, що керівники району та директори шкіл висловлювали прохання про подальшу співпрацю щоб і їхні діти могли так відпочивати. Голова села подбав щоб був пофарбований спорт майданчик та місце відпочинку біля річки, за що йому щиро дякуємо.

Хочеться висловити щиру подяку служителям, які подали гарну підтримку для проведення цього служіння таким як: Петру Поповичу, Василю Стефанчуку, Олександру Столоці, Анатолію Єрмоліну. Пресвітерам Ігорю Корчінському, Василю Швецю, Віталію Довганському, сім’ї Василю та Оксані Онучкі, дружинам служителів Майї Підлісній, Марії Попович та Наталії Стуфанчук. Щира подяка родинам Тимчук Дмитра та Івана за вагомий внесок для розвитку табору. Також подяка всім за молитовну підтримку, особливо родині Присакар.

На завершення ми дякуємо Богу за таку можливість проводити літні табори на території Молитовного Будинку і нехай Він благословить в подальшому програму «Церква центр впливу».Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS