Сильне покоління у м. Надвірна


01.08.2016

Літо - це пора року яка вражає своїм буянням трав та ароматних квітів, яскравим сонечком та теплими дощами, швидкоплинними грозами та запашними полями. Цього літа команда "сильне покоління" завітала до гірського мальовничого містечка Надвірна. Івано Франківської обл. Лідером команди був Богдан Осадчук і 12 прекрасних молодих юнаків і дівчат 6 осіб молоді із нашої громади з радістю приєдналися до них і підклали своє дружнє плече. Громада церкви АСД м. Надвірна з великою любов'ю теплотою і нетерпінням чекали їх, готувалися: молилися, прибирали, шукали місце проживання ... і мали багато досвідів із Богом.

Велику роботу було проведено командою СП, а саме розпочиналося так: лив дощ, але команда не злякалась, всі учасники дружно розносили запрошення для дітей на "країну здоров'я", організатори сподівалися побачити 50 дітей, а Господь збільшив наші сподівання у 4 рази це був великий досвід, адже КЗ відвідали 200 дітей. Під час проведення було весело та цікаво. Хочеться зазначити, що лідер із своєю командою кожного дня проводили ранкові служіння та заносили до Господа молитви... працюючи цілий день - ввечері проробили підсумок і обговорювали плани наступного дня. Кожний новий день приносив нові враження, цікаві зустрічі з новими людьми. Проходила канікулярна школа під час якої займалися музикою, спортом та духовними істинами. Хороші враження залишилися від відвідин дит. прит. "Малютка" та буд. інтерн. познайомилися з дітками, частиночку свого серця і тепла учасники СП передівали дітям та важко було з ними розлучатись. Також проводили служіння т співали пісні в малозабезпечених сім'ях несли іскорку Божої любові та залишали подаруночки необхідні речі та продукти. Прибирали територію відпочинкової зони міста, спілкування та роздавання духовної літератури, за що мер міста висловив подяку.

Громада м. Надвірна безмежно щиро вдячна Богу за прекрасних дітей, які приїхали з різних міст України до нас, за кожного учасника СП бо це також була відповідь на наші молитви...кожний з них особливий з унікально обдарованими здібностями та талантами від Бога. Не можемо не відзначити лідера Богдана, він чудово згуртував, здружив всіх учасників: пунктуальністю і організованістю та відповідальністю перед Богом звершував служіння... Часу було не багато, але дружба між учасниками кожного дня зростала. Із сльозами на очах роз'їзжалися до дому з новими враженнями, а громада із молитвою та нетерпінням чекає і готується до нових зустрічів... За все велика вдячність Богу...Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS