Турнір з волейболу у ГВК № 128


24.07.2016

24 липня 2016 року представники Церкви Адвентистів сьомого дня громади с. Малинці, на чолі з керівником капеланського служіння Буковинської конференції – Кривенчук Василем Яковичем, взяли участь у турнірі з волейболу у жіночій виправній установі в селі Маріямпіль, Галицького району, Івано-Франківської області.

Даний захід клав за мету поглибити відносини між церквою та державними установами, а також досягнути допомогою потребуючі категорії суспільства. Громада приготувала подарунки, молодь – найкращих гравців, а колонія - волейбольне поле та команду. Під відкритим небом, після привітань команд – просвистів свисток, який проголосив початок змагань. З обох сторін були прикладені якнайкращі старання, щоб гра сподобалася глядачам та досягнути найвищого результату. У підсумку трьох ігор визначилась команда переможець – представники громади с. Малинці, які й повезли додому кубок, грамоту та приємні враження. Другою частиною програми було вручення засудженим та працівникам колонії пакетів з солодощами, гігієнічні набори та волейбольний м’яч. Захід приніс приємне спілкування та пройшов у атмосфері взаємного порозуміння. Домовились про подальшу співпрацю та проведення подібних спартакіад.

Господарі щиро дякували та висловили сподівання на нові зустрічі. Служіння суспільству – це віддзеркалення церквою того ж, до чого був покликаний Месія – Христос. «Дух Господа Бога на Мені, бо Господь помазав Мене благовістити…полоненим свободу а в’язням відчинити в’язницю, щоб проголосити рік уподобання Господу та день помсти для нашого Бога, та потішити всіх, хто в жалобі» (Іс.61:1-2)Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS