Випускники Буковинського біблійного інституту отримали дипломи «вчителів Біблії»


03.07.2013

Для 25 випускників Буковинського біблійного інституту, заснованого Церквою адвентистів сьомого дня, настала довгоочікувана мить — 23 червня вони отримали дипломи про присвоєння кваліфікації «Вчитель Біблії».

На свято випуску, що відбулося в Чернівцях по вул. Турецькій 10, завітала адміністрація Буковинської конференції (БК) АСД — секретар Юрій Ватаман та скарбник Олександр Глушківський. Також був присутній представник обласної державної адміністрації Андрій Бухаров. У своєму виступі він зазначив, що крім віри в Бога ще необхідні знання, і дуже добре, що молодь має де їх здобути.

Олександр Дмитрович, звертаючись до аудиторії з духовними роздумами, підкреслив, що викладачі для студентів мають бути прикладом, як Ісус Христос для учнів, а студенти повинні ділитись із оточенням своїми знаннями, звісткою про другий прихід Ісуса Христа. Адміністрація БК та навчального закладу висловила подяку викладачу Івану Якубчаку, який вирішив попрощатись з інститутом. Студенти отримали грамоти, а викладачі — медалі за свій внесок у навчання.

Під час урочистості на славу Божу співали квартет «Con Anima» й тріо зі Сторожинця, також звучали інструментальні номери, які виконали Г. Цуркан та сім’я Мельничук. На обличчях випускників читалися і радість, і сум. Радість від усвідомлення того, що Господь допоміг у пройденому шляху знань, а сум — бо вони закінчили навчання.

Після вручення дипломів служителі звершили молитву благословення. Насамкінець на господарів і гостей свята чекав гарний стіл, за яким відбулося жваве спілкування.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS