Канікулярна школа на Путильщині


16.07.2016

Подвір’я молитовного будинку Путильської адвентистської громади протягом п’яти днів — з 10 по 15 липня — наповнювалось енергійним та дзвінким дитячим щебетом — це канікулярна школа розпочала зустрічі з маленькими жителями селища.

Своїми цікавинками допитливих хлопчиків та дівчаток захоплював біблійний урок, який провів пастор Петрейко Григорій Миколайович. Також Тріщук Надія Миколаївна, керівник молоді разом з дітьми помандрували в подорож за скарбами - пройшовши 8 ключиків до здоров'я. Талановиті та винахідливі розвивали також свої творчі здібності — у їхніх руках, сяючи різноманітними фарбами та неабиякою фантазією, народжувалися малюнки біблійних історій, які вони почули. Оптимістичного настрою та завзяття додавали рухливі ігри та естафети, екскурсії до лісу, до озера Гірське око, яке розташоване високо в горах. Звучали гімни про необхідність любити та робити добро всім хто нас оточує. Логічним продовженням заходів школи стало суботнє святкове богослужіння. Воно відбулося за участю дітей, які активно відвідували канікулярну школу. Подивитися, чого ж навчилися їхні чада, які духовні уроки отримали, що зуміли зобразити почуте в малюнках — завжди приємність для люблячих батька та матері.

Канікулярна школа здружила дітей, поселила в душах передчуття справжньої радості. Діти з великим бажанням чекають наступного літа для того, щоб знову зустрітися.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS