Сильне покоління у Бурштині


26.07.2016

З 15 по 25 липня 2016 року у місті Бурштин, відбувся всеукраїнський молодіжно-соціальний проект « Сильне покоління ». Група молоді, яка приїхала сюди була з різних куточків нашої країни, а саме із Тернопільщини, Чернівечини, Вінничини, Черкащини, Київщини, Одещини та Миколаївщини.

Протягом цих днів, молоді люди мали одну ціль - посвятити себе на служіння у цьому місті. Звичайно були переживання щоб ті заходи, які були заплановані пройшли для слави Господа і для свідчення мешканцям Бурштина. «І ті, хто надію свою покладає на Бога вони не будуть посоромлені» – ці слова в повній мірі виповнилися у житті команди у м. Бурштин.

На програму « Країну здоров’я », яка відбувалася в перший день проекту прийшло 120 дітей із своїми батьками. Після програми, яка всім дуже сподобалася було запрошено на програму «Веселі канікули», яку відвідували щоденно 50-60 дітей. Вони весело і корисно проводили час. Також щовечора відбувалися тематичні молодіжні зустрічі на яких велися жваві дискусії, веселі ігри, конкурси та перегляд фільмів. Молодь, яка була присутня, а це 35 молодих юнаків і дівчат були в захваті від такого спілкування.

Коли даний проект підходив до завершення то діти з батьками, молодь, а також керівники навчального закладу на базі якого проходили усі зустрічі дякувало за такий проект, за зроблену роботу у місті і запрошували залишитися ще на деякий час щоб продовжити зустрічі, також вони відмітили і той факт що ми стали добрими друзями і запросили приїхати ще. Команда обіцяла, що через деякий час ця зустріч відбудеться і ми її чекаємо з нетерпінням, зараз молодь готує програму щоб знову зустрітися із друзями з м. Бурштин.

Слава нашому Господу, що в нас є можливість сьогодні звершувати служіння для Нього, і що є посвячена молодь яка сумлінно виконує свій обов’язок служачи Тому, Хто послужив і продовжує це робити Спасителю Господу Ісусу Христу.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS