500-річчя реформації


22.10.2016

20 – 21 жовтня 2016 року відбулася Всеукраїнська міжконфесійна зустріч в рамках проекту святкування 500-річчя реформації. З усіх куточків нашої країни прибули небайдужі люди різних протестантських конфесій, щоб взяти участь у цій програмі, розуміючи, що настав особливий час здійснити проповідь Євангелії при сприянні Президента країни, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

На цю зустріч були запрошені обласні міжконфесійні оргкомітети, координатори відділів цих комітетів та керівники церков. У загальному були присутніми майже 1000 людей, представники різних регіонів України. Програма проходила під керівництвом народного депутата України – Павла Унгуряна, який наголошував, що саме для України настав сприятливий час використати всі дари і таланти серед віруючих і в різних служіннях донести людям вістку про важливість реформації в минулому, теперішньому та майбутньому.

Керівниками та організаторами були представлені різноманітні ідеї та пропозиції як оформляти ту чи іншу сферу діяльності, враховуючи, що потрібно відвідати кожне місто України, кожне село, всі навчальні заклади, організації, використати парки, стадіони, радіо-, телевізійні компанії і все, де можливо буде там щось проводити. Тому кращих часів нам не потрібно чекати, настав час діяти, отож, давайте об’єднаємось разом і з молитвою і вірою послужимо людям в Ім’я Ісуса Христа їм на спасіння.

 Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS