Благодійна акція


18.10.2016

18 жовтня 2016 року в громаді Чернівці-Центр відбулася чергова доброчинна акція. Кошти на цю акцію були виділені не тільки церквою АСД, але і міською радою благодійній асоціації «Сім’я і здоров’я» в рамках реалізації проекту «Здорові діти – щасливе майбутнє України», який в 2016 році був визнаний переможцем міського конкурсу соціальних проектів.

Допомога складалась з продуктів харчування, всього – 200 пакетів, солодощі та банани – дітям, одягом б/в – для родин з малозабезпечених сімей, багатодітних родин, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, які опинились в складних життєвих обставинах. А міжнародна організація АДРА надала допомогу іграшками для дітей та одягом б/в. Своєрідною родзинкою акції, яка не залишила байдужими всіх дітей – і учнів молодших класів, і старшокласників, – саме стала можливість обрати собі іграшку до душі. У залі були присутні 200 дітей та стільки ж їх родичів, також вчителі та соціальні педагоги, які супроводжували своїх підопічних з неблагополучних сімей.

Лунав духовний спів у виконанні Богдана Лотоцького. З словами привітання виступила організатор заходу – В.Ф. Мельничук, а з духовними настановами з Слова Божого звернувся секретар Буковинської конференції В.М. Гунько. На акції були присутні радник міського голови А.Д. Круглецька та головний спеціаліст міського управління освіти І.Л. Застанкевич. Вони висловили у своїх виступах велику подяку за роботу благодійності та за допомогу людям, яка важлива у цей час – час війни та кризи. Діти та дорослі насолоджувалися спілкуванням та щиро дякували за надану допомогу.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS