Громаді Шишківці - 90!


10.09.2016

"До цього місця допоміг нам Господь" 1Самуїла 7:12. Ці слова із Святого Письма якнайкраще підкреслюють історію пройденого 90-річного шляху членів громади села Шишківці Новоселицького району. 10 вересня 2016 року в сонячний суботній день відбулося святкування ювілею! Члени Церкви були дуже раді гостям, які завітали на свято, а особливо – служителям та людям, які колись зробили багато для громади своїм служінням, адже громада с. Шишківці є для багатьох служителів місцем, де вони народились, виросли фізично і духовно та розпочали своє служіння!

Урочисте богослужіння розпочалось загальним співом, привітальним словом пастора місцевої громади Г.Д. Чайником та співом молоді даної Церкви, які виконали псалом "В Твоєму домі, Господи, приємно бути". Навчальну частину служіння провела В.Ф. Мельничук. З духовними роздумами та зі словами привітання звернулись керівники Буковинської конференції П. І.Кирилюк та О.Д. Глушківский, а також дорогий гість – пастор, який народився і виріс в селі Шишківці і тут розпочав своє служіння – Л. Т. Волощук. Також був присутній на святі сільський голова села Шишківці Василь Андронюк, який теж привітав громаду з річницею! Ювілейне служіння прикрашала християнська музика, а саме – спів гостей: Валентина Пилипчука із дружиною; Анатолія Байдюка із дружиною; Богдана Лотоцького та інших. У кінці служіння члени даної громади та всі присутні сказали слова літанії посвячення! Але на цьому свято не закінчилось, всі присутні мали можливість проводити час у приємному спілкуванні один з одним та пригоститися смачною їжею.

Післяобіднє служіння було теж урочистим, можна було знову послухати духовні роздуми пасторів, які служили в даній Церкві, а також насолоджуватись гарним співом молоді, яка любить славити Господа в піснях і активно брати участь у служінні. Вдячні Богові за таку можливість побути разом з братами і сестрами в Ісусі Христі, ми віримо і маємо надію, що всі зустрінемось в вічності, в Божому Царстві!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS