Вісті із Тернополя


15.10.2016

15 жовтня 2016 року Тернопіль подякував Богу за зібраний врожай. Служіння до Дня подяки
розпочалось з чудової гри на скрипці у виконанні Тимофія Капітанчука. Після цього всі гості насолоджувалися чудовим виступом діток, які прославляли Бога у віршах та піснях.

До служіння подяки також приєдналась молодь громади. Ведучими свята була приємна та весела сім’я Олександра та Лесі Подковенків. Молодь розповіла про плоди Духа Святого. Звучали чудові музичні
номери. До прославлення долучилась молодь громади Верхні Станівці на чолі з пресвітером Русланом Гуньком. На Святі Жнив була здійснена молитва за людей, які заключили завіт із Господом. На Божій ниві з’явились п’ять нових колосків, які готові служити на Славу Божу.

Відбулося рукопокладення в пресвітери Ілька Петра, яке здійснив секретар Пасторської асоціації Буковинської конференції Георгій Васильович Головач.

А загалом атмосфера була чудова, затишна і сімейна, звичайно, все завдяки присутності Духа Святого на Святі Подяки. Було пригощення – шведський стіл і щире спілкування між братами та сестрами. Ми щиро дякуємо кожному, хто приєднався до прославлення нашого Небесного Батька, Йому приємно!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS