"Встати, суд іде"


22.10.2016

22 жовтня 2016 року о 17:00 у громаді “Чернівці Південна” відбулася захоплива молодіжна зустріч під назвою “Встати, суд іде”. Близько 150 зацікавлених, серед яких більшу половину займала молодь, дискутували на такі теми, як: “Носіння сережок”, “Рваного одягу” та «Обручок”.

Захід пройшов у формі судового процесу, в якому брали участь адвокат, прокурор та суддя. Обвинувачуваною виступила – сучасна мода. У ході дискусії всі охочі мали змогу підтримати чи звинуватити сторону та висловити свої думки. Прокурор: Микола Гунько в супротив моди хотів переконати суд заборонити носити рваний одяг, сережки та обручки. У свою чергу адвокат Олександр Самойленко намагався переконати суд, щоб дозволити носити сережки, носіння обручок та рваний одяг в Буковинській конференції. По-особливому цього вечора молодь активно вела дискусію щодо обручок. Своїми духовними роздумами щодо проголошених тем поділився пастор Ігор Тимко.

На останок до гостей звернувся суддя Андрій Скоріна з вироком заборонити християнам церкви АСД Буковинської конференції носити сережки будь-якого діаметру проколу та носити рваний одяг, аргументуючи відповідними розділами з рішень АСД суду в подібних справах. Схвальну оцінку і дозвіл отримало – носіння обручок тільки як символ одруження . Але, незважаючи на будь-який вирок суду потрібно пам’ятати, що тільки вам жити із цим рішенням, тому що це ваш вибір. І коли ви крокуватимете життям, знаючи про Бога, потрібно бути готовим пояснити, чому ти прийняв таке рішення?

Після цього усі присутні в залі, взявшись за руки , подякували Богу в молитві. Зустріч завершилася, та молодь не поспішала розходитись, а продовжила спілкування, обговорюючи теми вечора і налаштовуючись на наступні такі заходи. На завершення на молодь чекали солодощі та чай, за якими можна було поділитися враженнями від дійства.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS