Служіння ув’язненим


01.10.2016

Перше враження про поїздку у в’язницю. Коли  Божі плани стають нашими, то все сприяє на добро... Господь запитає кожного з нас, особливо мене, що я робила для свого ближнього. А ближній – це той, хто потребує моєї допомоги. Почувши, що сестри організовують поїздку у в’язницю м. Чортків, я зрозуміла що  є потреба в тому, щоб я поїхала. І допомогла тим людям, які потребують і духовної, і душевної, і психологічної підтримки. Готуючись до відвідин в’язниці, я відчувала велику відповідальність, щоб зробити все, як для Господа.Сестри купували і жертвували все якнайкраще. Були різні перешкоди і досвіди у сестер. Як Бог керував усім і йшов попереду нас. Їхавши дорогою, я подумки молилася, щоб Бог керував моїм розумом, щоб я могла правильно спілкуватися з в’язнями. 

Приїхавши на територію в’язниці, я особисто відчула якусь напругу і переживання, помолившись подумки, не все так і страшно, як мені і здавалося. Зустріч була дуже привітною і на нас навіть чекали. Саме важливе те, що, коли мали привести жінок з камери, я знову хвилювалась. Хвилювалась про те, які слова підібрати до цих людей, як правильно себе вести. Спостерігаючи уважно, як сестри і брати спілкуються,  я старалася зав’язати розмову.  Хочу сказати,  що  до таких людей треба підбирати правильні слова,  наш брат Василь Якович – обдарований Богом, великим талантом і знає до кожної людини підібрати правильні слова. Тай час ішов дуже швидко. І я зрозуміла, що цього часу мало для спілкування. Люди, які перебувають там, потребують спілкування і підтримки від нас більше ніж будьхто.

Наша місія – донести їм Божу любов підтримку, і те, що є люблячий Батько, який піклується про кожного, а особливо про них. Я хотіла, щоб кожен послідовник Христа хоча б раз відвідав місце позбавлення волі і зрозумів, що там перебувають такі самі люди, як ми... Господь милував кожного з нас, особливо мене. Що я зробила для цих людей. Вірую, що Господь допоможе мені ще не один раз провідати в’язницю. Молюся, щоб Господь їм допоміг у їхніх проблемах . Ділюся з братами і сестрами . Закликаю, щоб теж приїжджали.


Автор: Алла Ходан

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS