Річниця слідопитського клубу «YOU CAN»


12.11.2016

12 листопада у громаді Кадубівці відсвяткували першу річницю діяльності клубу «YOU CAN». Це була особлива субота слідопитського служіння, яка розпочалася ще із п’ятниці. Слідопити відкривали і закривали служіння, прославляли Бога піснями та віршами, виступали у ролі ведучих, проповідників та хористів.

На богослужінні у п’ятницю майбутні проповідники Олег та Андрій Гуменюк разом із громадою роздумували над історією, записаною Матвія 14 р. «Петро ж відповів і сказав: Коли, Господи, Ти це, то звели, щоб прийшов я до Тебе по воді», а також визначили важливі уроки для практичного життя кожного слідопита, кожного християнина.

На ранковому служінні у громаді Кадубівці було вельми людно. Тому, що цю особливу подію відзначити прийшли не тільки члени громади та батьки слідопитів, але також і гості, бо яке ж святкування, коли немає гостей. Отож на річницю приїхали наші друзі: клуб «Урім», гр. Івано-Франківськ, клуб «Носії світла», гр. Чернівці-Жучка, клуб «Південний», гр. Чернівці-Південна, клуб «Бет-Ел», гр. Вашківці, клуб «Едельвейс», гр. Стрілецький Кут та представники руху 16-22, клуб «Альфа». Це було прекрасне урочисте богослужіння, наповнене радістю та посмішками. Із духовними настановами до слідопитів звернулися представник конференції Олександр Дмитрович Глушківський та директор слідопитів Буковини – Ігор Тимко. Цей ранок став незабутнім іще з однієї причини: у громаді знайшла своє місце ще одна ланка клубного служіння – відбулося посвячення клубу Шукачів пригод та їхніх наставників.

А післяобіднє служіння стало справжнім святом для клубу «YOU CAN», з привітаннями та подарунками. Увечері на служінні гості представляли свої клуби і як годиться на будь-якому дні народження, вітали «винуватців» урочистості. Вихід на сцену кожного клубу ведучі, Богдана Гладій та Анетта Кармазенюк, представляли цікавими історіями та діалогами. Так багато теплих слів, яскравих і оригінальних привітань прозвучало в той вечір. Слідопити «YOU CAN» з радістю приймали численні вітання і подарунки. Ми переконані, що цей особливий день надовго запам’ятається і для юкенів і для гостей.

Посвячення перших слідопитів у гр. Кадубівці відбулося 24 жовтня 2015 року у кількості 9 дітей і 4 наставників. Сьогодні клуб налічує вже 15 дітей та 6 наставників. Ми віримо, що Господь благословляє у цьому служінні, і сподіваємося, що і надалі клубне служіння у Кадубівцях буде розвиватися, а кількість його учасників – зростати. Долучившись до привітань хочеться побажати клубу «YOU CAN» залишатися такими ж щирими, відкритими і позитивними, зажди бути активними в роботі свого клубу та слідопитського руху в цілому, зростати і духовно і кількісно, тому що коли ти слідопит і коли ти з Богом – ТИ МОЖЕШ все.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS