Події у громаді Чернівці Південна


19.11.2016

19 листопада 2016 року у громаді “Чернівці Південна” відбулася свято Врожаю. Літо закінчилося. Як би нам цього не хотілося, але це так. Тому давайте на хвилину задумаємося про осінь. Які асоціації у нас викликає слово "осінь"? Найперше це золотий і жовтий кольори, у дітей – це школа, пора навчання, не так яскраво світить сонце, а навпаки – наступають дощі, падає листя з дерев, багато роботи на городах, пшениця, дині на полях, урожай картоплі та інших овочів... Одним словом – ЖНИВА! Вранці у святковому служінні взяли участь діти та слідопити, вони щиро прославляли Господа піснями та віршами за Його милість і щедроти.

Також в громаді відбулося посвячення до клубу слідопитів. Цього суботнього дня всі підлітки були по-особливому щасливі: вони вперше вдягнули свою святкову форму, адже відтепер на них чекає чесне й духовне життя справжніх слідопитів. Дітки вишукувались у ряд і, приклавши руку до серця, проголосили закон та обітницю слідопита, а також виконали гімн, після чого була молитва посвячення директор клубу слідопитів, громади “Чернівці Південна” Ольга Клев пов’язала галстуки членам клубу.

У громаді багато дітвори, хлопчики та дівчатка не тільки відвідують богослужіння з батьками по суботах — вони є активними учасниками різних служінь, ініційованих старшими членами церкви. Останні кілька місяців у громаді життя дітей пожвавішало: щонеділі вони приходять в дім молитви, щоб займатися у клубі слідопитів. Тут вони вивчають Слово Боже, знайомляться краще з навколишнім світом, розширюючи свій кругозір. Для них проводяться цікаві конкурси, які розвивають не лише інтелектуальні здібності, а й виховують духовно. Юні віряни стверджують, що з часом укладуть завіт з Господом через водне хрещення та приведуть до Бога тих, хто ще з Ним не знайомий.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS