Служіння ув’язненим


21.11.2016

«Я був у в’язниці і ви Мене відвідали». З таким настроєм відбувся благодійний концерт у в’язниці Товмачик, що в Івано-Франківській області. Співаки із Стрілецького Кута та Кіцманя виконували духовні пісні, а брати та сестри із Шипинців приготували для засуджених вірші, подарункові пакети, мішки з картоплею, фрукти і літературу. Досить із великим захопленням слухачі переглядали виступи та аплодували.

Пастор із Коломиї Юрій Ватаман звернувся до присутніх і запропонував приходити в навчальні класи на вивчення Біблії, які відбуваються щосуботи та щонеділі, адже на це у цих людей може знайтися особистий час. Закон України на сьогодні дозволяє проводити духовні програми різного характеру і навіть проводити служіння водного хрещення, яке у Товмачику було неодноразово. Отож прошу молитися за людей, яким Господь ще дає шанс, можливість. Отримавши подарунки, усвідомлюючи, що за них віруючі помолились молоді люди дякували і запрошували приходити ще.

Брати та сестри, доки є така можливість, давайте відвідувати ув’язнених та засуджених, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославили свого Творця. «Цінуймо час, бо дні лукаві» – одного разу сказав Спаситель.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS