Конгрес у Чернівцях


26.11.2016

Наприкінці осені, а саме 26 листопада, у центральній громаді Церкви Адвентистів Сьомого Дня у Чернівцях пройшов місійний конгрес, який розпочався вранці на суботньому богослужінні та продовжився ввечері. Розуміючи, що майбутній рік, згідно зі святкуванням 500-річча Реформації в Україні, є особливим, Президент Буковинської Конференції Павло Кирилюк виступив перед церквою зі словами натхнення на активну місійну роботу. Настрій на богослужінні створював місцевий хор.

На вечірній зустрічі керівник глобальної місії Василь Лавренюк провів семінар по служінню з людьми, наголошуючи на тому, що християни є ніщо інше, як сіль, котра має змішатись з людьми, як у їжі, та поліпшити моральність нашого суспільства. Олег Осадчук, пастор центральної церкви, виступив з досвідами місійної роботи на території Буковини. До прикладу, у Чернівцях та районному центрі Глибока вже проводиться анкетування людей, які могли б вивчати біблійні істини. А прислухаючись до слів Божої вісниці Елен Уайт, яка говорила, що робота з санітарної освіти повинна бути частиною активного місіонерського служіння церкви, у самому центрі Чернівців найближчим часом планується відкрити масажний кабінет. Подібні конгреси місійного характеру проводяться на Буковині не менш як раз у пів року, що дозволяє надихати та рухати серця членів церкви.

Конгрес закінчився благословінням служителів зі словами біблійного уривку: «Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже! Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе! Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир!» (Чис.6:24-26).Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS