Вікторина з пам’ятних перлин


11.12.2016

 1 грудня 2016 року у приміщенні громади Чернівці – Садгора проводилася вікторина по пам’ятних перлинах, а це біблійних віршах обітницях та уроках «Так говорить Біблія». З різних куточків Буковинської конференції з’їхалися юні учасники для того, щоб перевірити свої знання Святого Письма та доктрин Церкви Адвентистів Сьомого Дня. Присутні, а це близько 150 учасників з трепетом і хвилюванням чекали кожного запитання. Спостерігаючи за ними раділи серця дорослих, бо росте нове покоління, яке любить Бога і святу, вічну книгу Біблію. 

Організаторами заходу передбачалося по закінченні дійства вручити кожному учаснику, хто сумлінно поставився до вивчення матеріалу сертифікат по вивченню 28 пунктів віровчення Церкви АСД, з яким юнак чи дівчина зможуть бути допущені, щоб заключити завіт із Господом через Біблійне водне хрещення. 11 учасників написали особистий залік по перлинах 2016 року, а це близько 50 перлин! Конкурсантам перлин були вручені книги, а п'ять учасників відвідають конкурс з перлин в УУК 18 грудня.

В завершенні вікторини по уроках "Так говорить Біблія" були підведені підсумки та кожній команді були вручені солодкі призи "Торти" Також привітали всіх тих, хто відсвяткував свій день народження на минулому тижні та буде святкувати в наступному. А в кінці всього зазначили наступні заходи: 9-15 січня - слідопитський табір, поїздку в Буковель та черговий конкурс перлина на березень місяць по 1кв 2017року. Нехай Господь береже кожного, хто любить і навчається у Бога і нехай Він благословить тих, хто піклується про молодь, адже Ісус Сам сказав: «Якщо любите Мене, пасіть ягнят Моїх».Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS