Новий клуб слідопитів “Діти Небес”


26.11.2016

  У м. Кіцмань Чернівецької області 26 листопада 2016 року відбулося урочисте зібрання, присвячене відкриттю клубу слідопитів ”Діти Небес”. У служінні брали участь директор слідопитів Буковинської Конференції Ігор Тимко та місцевий пастор Степан Марусик.

У сучасних підлітків є багато захоплень, але не всі допомагають приготуватися до повноцінного дорослого життя. Кожний справжній слідопит перевірений це особистість,перевірена в різних ситуаціях та життєвих обставинах. Діти які приймають рішення бути слідопитом,кидають виклик сучасному суспільству і одноліткам. 12 дітей Кіцманщини з нетерпінням очікували день, коли їм пов’яжуть галстуки слідопитів і офіційно зарахують до цього всесвітнього молодіжно-підліткового руху Церкви Адвентистів Сьомого Дня. І ось 26 листопада відбулася ця радісна подія. Громада м.Кіцмань та батьки радіють разом з дітьми та наставниками і готові підтримувати їх в цьому місіонерському русі.

На урочисте зібрання присвячене відкриттю клубу слідопитів “ Діти Небес” приїхали привітати клуби слідопитів:” Пілігрим”, “ Едельвейс”, “Носій світла”.При цій нагоді пастор звернувся до громади , щоб усі не тільки молилися за наших дітей і підлітків, але й зробили все для того, щоби вони залишилися в серцях адвентистами.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS