R 500, прес-конференція


21.12.2016

Прес-реліз. «Український корабель плив повними вітрилами під вітром Реформації і спустив вітрила, коли цей вітер опав...» Михайло Грушевський.

21 грудня відбулася прес-конференція щодо святкування у Чернівецькій області 500-річчя європейської Реформації. Розпочато активну роботу: створено комітет протестантських церков, погоджено попередній план заходів. 26 серпня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ N357/2016 про відзначення в Україні у 2017 році 500-річчя європейської Реформації. Під час підписання Президент наголосив на важливості указу, який має продемонструвати позицію влади щодо підтримки протестантських релігійних організацій.

Сучасний протестантизм в Україні - це середовище, де зосереджена велика інтелектуальна, творча, наукова, економічна частина українського соціуму. Визнаючи вагомий внесок протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, виявляючи повагу до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави, українське суспільство має змогу долучитися до генерування якісно нового ставлення до протестантизму. Згідно Указу Президента України Рада Євангельських Протестанських Церков України ініціювала проведення в Україні ряд заходів, що спрямовані на підвищення рівня духовності та освіченості громадян.

Нагадаємо, що 500 років тому Рефомація, розпочата Мартіном Лютером, докорінно змінила історію середньовічної Європи. Цей широкий релігійно-суспільний рух, що охопив у XVI ст. більшість європейських країн, став не просто явищем, що було спрямоване на реформування тодішньої церкви відповідно до Біблії, - країни Європи, де почав розвиватися протестантизм, отримали стрімкий економічний розвиток, реформація стала одним з рушіїв цілої низки здобутків західної цивілізації, без яких складно уявити сучасний світ. Протестанти переконані, що реформація духу кожного українця зокрема - це ефективний шлях до відродження цілої країни. Сподіваються, що ряд заходів, запланованих на 2017 рік, сприятиме реформації України.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS