R 500, презентаційний фестиваль


28.11.2016

На Буковині пройшов обласний презентаційний фестиваль «На зустріч Реформації». 28 листопада в приміщенні обласного центру естетичного виховання відбувся міжконфесійний презентаційний фестиваль Чернівецької області «На зустріч Реформації», що слугував своєрідним стартом з відзначення 500-річчя Реформації на теренах Буковини.

Господь особливим чином благословив проведення цієї зустрічі. Зі словами привітання до присутніх звернулись представники обласного комітету з відзначення R-500, а також голова обласної ради І. М. Мунтян. Центральним мотиваційним моментом зустрічі було звернення народного депутата та голови загальноукраїнського комітету R-500 П. Я. Унгуряна.

Проведенню даного заходу передувала справді «історична» та довгоочікувана подія – проведення молитовного сніданку в приміщенні ОДА. За участі очільника краю О. Г. Фищука, голови обласної ради І.М. Мунтяна, народних депутатів П. Я. Унгуряна, І. П. Рибака, депутатів обласної та міських рад, а також представників протестантських Церков в «будинку з левами» лунала Евангелія та молитва «Отче Наш».

Організатор молитовного сніданку, народний депутат П. Я. Унгурян, що є водночас координатором загальнонаціонального молитовного сніданку в парламенті України, наголосив на важливості продовжувати започаткований молитовний сніданок.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS