В Новий Рік із Господом


17.12.2016

«В Новий Рік із Господом» – немає кращого побажання між людьми, які вірять в Бога, адже Він спроможний дати на протязі року і щастя, і здоров’я, і мирне небо, і достаток. Але для двох жінок на ім’я Марія ця ідея виявилася ще кращою і шляхетнішою, вони на передодні Нового Року заключили завіт із Господом через водне хрещення.

17 грудня у громаді Чернівці Південна досить гарна і піднесена атмосфера, адже всі готуються до особливої події служіння хрещення. Короткий переїзд до громади Чернівці Руська і вже брати і сестри з радістю зустрічають приготувавши водний купіль. Цього суботнього служіння Ігор Тимко – пастор церкви проповідував про Ісуса, який виконав всяку правду, прийшовши до Івана христитися та отримав підтримку з неба, Святого Духа у вигляді голуба, і не тільки це, а і слова підтримки від Отця: «Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав».

Після проповіді була звершена молитва разом з кандидатами, головними учасниками свята, а далі відбулося водне хрещення. На завершення служіння новохрещеним вручили свідоцтва про цю подію і подарували квіти, а рідні та близькі привіталиїх від себе та зробили загальне фото.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS