Служіння засудженим


01.12.2016

 Поїздка громади В. Станівці у в’язницю відбулася тому, що старший капелан звернувся до нас, що є потреба в тому, щоб відвідати в’язницю міста Галич і ми зрозуміли, що Господь кличе нас щоб донести вістку спасіння до ув’язнених жінок і дати можливість зрозуміти їм, що Бог любить і помер за всіх людей, а також за них.

Сестри і брати з відповідальністю поставились до цього і приготували від щирого серця їм подарунки. Молодь разом з пастором Андрієм Миколайовичем Калінчуком підготовили спеціальну програму для ув’язнених. Бог допомагав нам у всьому і ми відчували його руку в дорозі і у в’язниці . Коли ми молоддю зайшли в середину відчувалась напруга і всі переживали особливо хлопці тому, що це жіноча колонія. Ми подумки молилися, щоб все було на славу Божу і через цю програму люди могли зрозуміти про любов Господа. У зал прийшли переважно усі засуджені, а також працівники установи. Це десь 80 людей.Під час проповіді і коли звучали пісні була тиша в залі і по лиці у багатьох текли сльози. Було відчутно, що Дух Святий працює над їхніми серцями. В кінці вийшла одна із засуджених і висловила слова подяки, а коли роздавали їм те, що приготовили для них то ця жінка ще раз до нас підійшла і сказала що тут не всі погані є і хороші люди. Дивлячись на обличчя цих ув’язнених, ніколи б не сказала, що це люди які вчинили важкий злочин.Згадаймо розбійника на хресті якому Христос простив і пам’ятаємо, що Він помер за всіх ув’язнених і полонених гріхом.

Вістку спасіння нам треба доносити скрізь поки є час благодаті і поки двері відкриті для проповіді Євангелії і нас ще кличуть щоб проповідувати. Христос помер за всіх і любить усіх людей. Давайте будемо використовувати цей час


Автор: Алла Ходан

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS