Служіння засудженим


07.12.2016

За ініціативою молоді громади Берегомет, Вижницького р-ну (особливо родини Лабік і Василя Колісника), а також музичного колективу «НОНАКОРД» було організовано поїздку в Галицьку жіночу колонію.

Побудженням до цієї доброї справи було доручення Христа з Мт. 25:36: «у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене». В цьому їх також підтримали члени церки Берегомету. Вони приготували для ув’язнених домашню їжу та надали засоби особистої гігієни, а також пожертвували кошти на дорогу, адже дорога з Берегомету до Галичу – не близька. До цієї благородної справи долучились і спонсори з Німеччини. Основну участь в тому, що змогла молодь отримати дозвіл на проведення цієї акції в темниці завдячуємо пастору-капелану Василю Яковичу Кривенчуку, який узгодив всі технічні питання.

Саме служіння не зважаючи на те, що проходило не в отопленому приміщені зігрівало присутніх душевною атмосферою теплоти і любові. Вокально – інструментальний колектив «НОНАКОРД» виконанням духовних пісень привносив в серця ув’язнених жінок радість надії та довіри Христу. Особливий ажіотаж і бурхливі оплески та овації отримав Олександр – скрипач зі Львова, який неперевершеним виконанням на скрипці настільки вразив присутніх, що був повторно викликаний на сцену для виконання музичних композицій. Зі словами з Біблії та молитвою звернувся також і служитель Церкви Гулей Роман.

Після завершення духовного концерту всім ув’язненим були подаровані спеціальні пакети-подарунки. Надіємось що наше служіння змогло відкрити любов Божу до людей незалежно від їх помилок в минулому.


Автор: Роман Гулей

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS